REKLAMA

Ukradł 9 butelek alkoholu

SKAŁA / MAŁOPOLSKA. Policjanci z Komisariatu Policji w Skale po obejrzeniu nagrania z monitoringu sklepowego rozpoznali złodzieja. Sprawca wyjechał wózkiem sklepowym z 9 butelkami różnego rodzaju alkoholu, o łącznej wartości 860 złotych. Został zatrzymany i usłyszał zarzut. Grozi mu do 5 lat więzienia.

8 stycznia br. policjanci z Komisariatu Policji w Skale zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej, do której doszło trzy dni wcześniej w jednym z marketów spożywczych znanej sieci handlowej na terenie gminy Skała. Na miejsce udał się patrol. Policjanci, mając dobre rozpoznanie wśród środowiska zamieszkałego na podległym terenie, po obejrzeniu nagrania z monitoringu sklepowego, od razu rozpoznali sprawcę.  Okazał się nim 32-letni mieszkaniec gminy Skała. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali złodzieja w miejscu jego pracy. Swoje zachowanie mężczyzna tłumaczył upojeniem alkoholowym.

32-latek usłyszał w komisariacie zarzut kradzieży alkoholu na łączną kwotę 860 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Małopolska Policja

11-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)