Ślusarz – spawacz DO-MET

Data dodania: 2024-04-16 12:47:15
#ID: 51019

Zatrudnimy osobę na stanowisko ślusarz – spawacz

 Twój zakres obowiązków:

·       Wykonywanie spawania metodą TIG/MAG;

·       Przygotowywanie materiałów i stanowiska do spawania;

·       Znajomość zasad BHP i przepisów dotyczących bezpiecznego spawania;

·       Konserwacja i czyszczenie sprzętu spawalniczego.

 Nasze wymagania:

·             wykształcenie minimum zawodowe;

·             doświadczenie w spawaniu min. 1 rok;

·             podstawowa znajomość rysunku technicznego;

·             umiejętność bieżącej obsługi urządzeń spawalniczych;

·             gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

·             umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:

·             Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę ze stabilną perspektywą rozwoju,

·             Udział w szkoleniach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

·             wsparcie doświadczonych współpracowników,

·             dofinansowanie posiłków regeneracyjnych (program smartlunch).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres

cv@do-met.pl
Kontakt telefoniczny: 605 269 841

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvmalopolska.pl.pl