Specjalista ds. Kadr i Płac

Data dodania: 2024-01-31 09:52:32
#ID: 49183

Firma Polsal sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej,

- Sporządzanie umów o pracę, umów zleceń,

- Wystawianie świadectw pracy, zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu,

- Rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,

- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,

- Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT i PFRON,

- Prowadzenie ewidencji badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP,

- Współpraca z pozostałymi działami w zakładzie pracy.

Podstawowe wymagania:

- Doświadczenie w obszarze kadr i płac min. 2 lata,

- Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,

- Praktyczna znajomość przepisów podatkowych z zakresie PIT,

- Znajomość aktualnego stanu prawnego z zakresu prawa pracy,

- Dobra znajomość programu Excel, Płatnik, Wapro Gang (mile widziane)

- Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę,
- Wsparcie doświadczonej kadry,
- Pakiet świadczeń socjalnych,
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@polsal.com.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvmalopolska.pl.pl