Elektromonter Francja / Niemcy / Austria MONT-INOX Weld

Data dodania: 2023-11-17 15:34:31
#ID: 47751

Obecnie poszukujemy  pracownika na stanowisko:
Elektromonter  Przemysłowy
Miejsce pracy: Francja Verdun serownia / Niemcy Austria
WYMAGANIA:
język angielski podstawowy
szkoła kierunkowa / zawodówka typu Elektryk itp SEP
prawo jazdy mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 trasy kablowe, okablowanie, pol
OFERUJEMY:
umowa o pracę na warunkach polskich , Delegacja A1
stawka:  od 12 Euro/h  netto  wzwyż w zalezności od  od doświadczenia+zapewniamy kwaterę i transport firmowy
po okresie próbnym  podwyżka
praca min 48 godzin tygodniowo do 60 godzin
kwatera z łazienką, kuchnia, pralka i wifi dostępne  pokoje 1 lub 2 osobowe
urlop płatny, zjazdy do polski samochodem służbowym
KONTAKT:
tel. +48 662959145
mail: bog.jackiw@montinox.com.pl
Prosimy o załączenie klauzuli:

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvmalopolska.pl.pl